Adwokat Warszawa Monika Soszka

Adwokat Monika Soszka

Od zawsze wiedziałam, co pragnę robić w życiu, dlatego wiele lat pracowałam nad tym, aby podążać w wyznaczonym kierunku – podjęcie studiów prawniczych było jednym z wielu kroków, jakie mnie do niego prowadziły. Ukończyłam naukę na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego wraz ze studiami podyplomowymi z zakresu Negocjacji, Mediacji i innych Alternatywnych Metod Rozwiązywania Sporów na wyżej wymienionej uczelni. Dziś jestem także członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.

Oprócz nabytej wiedzy, doskonałej znajomości przepisów prawa, oraz biegłej znajomości języka angielskiego, posiadam również bogate doświadczenie, które w zawodzie adwokata jest kwestią kluczową. Praktyka w renomowanych kancelariach adwokackich pod okiem wybitnych prawników sprawiła, że mogłam rozwijać się zawodowo i pracować nad swoim obecnym sukcesem oraz sukcesem moich Klientów. Podczas swojej dotychczasowej kariery zawodowej brałam udział w licznych rozprawach sądowych z zakresu prawa rodzinnego, cywilnego, karnego oraz gospodarczego, podczas których reprezentowałam zarówno osoby prywatne, jak i podmioty gospodarcze.

Jako adwokat kieruję się empatią, etyką i rzetelnością, dlatego dobro moich Klientów jest moim priorytetem. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, ponieważ wiem, że nie istnieją gotowe rozwiązania. Każda sprawa, z jaką się na co dzień spotykam jest inna i wymaga ode mnie odmiennego podejścia do problemu.

Wiedza jaką dysponuję, zdobyte doświadczenie i doskonała orientacja na realizowanie celów sprawiają, że działania, jakie podejmuję przynoszą oczekiwane rezultaty. W swojej pracy stawiam na profesjonalizm i efektywność, dzięki czemu działam skutecznie. Tym co świadczy o skuteczności mojej pracy są zadowoleni Klienci i liczne sprawy, jakie powierzają w moje ręce.

Anna Korycka

Podążając za marzeniami podjęłam decyzję o kształceniu się w kierunku prawniczym. Aktualnie jestem studentką drugiego roku Prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Pasjonuje mnie praca z ludźmi, a powierzone mi zadania wykonuję z największą starannością. Jestem osobą energiczną, gotową na nowe wyzwania. Od kilku lat uczę się języka hiszpańskiego oraz biegle posługuje się językiem angielskim. W wolnym czasie uczę się malarstwa olejnego, a także gotowania dań z różnych zakątków świata.

W Kancelarii czuję się na swoim miejscu i każdego dnia zdobywam nowe doświadczenia na drodze do upragnionego zawodu adwokata.